WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 28.07.2014
Nowe oferty promocyjne na Internet dostarczany drogą radiową!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocyjnymi ofertami na Internet dostarczany drogą radiową. Pierwszą z nich jest Letnia Oferta Promocyjna, która obowiązuje na całym obszarze naszej sieci radiowej. Druga oferta, dedykowana specjalnie dla mieszkańców Gminy Żarnowiec, to oferta z dofinansowaniem z funduszy europejskich. Ofertą tą objęci są mieszkańcy następujących miejscowości: Brzeziny, Jeziorowice, Koryczany,  Łany Małe, Łany Średnie, Małoszyce, Otola, Otola Mała, Wola Libertowska, Zabrodzie.

Poniedziałek, 28.07.2014
Dni Żarnowca i Lato w Pilicy już za nami!

Za nami słoneczna i upalna niedziela, a razem z nią kolejne plenerowe imprezy, na których można było nas spotkać. Tym razem ekipa Fiber Power uczestniczyła w Dniach Żarnowca oraz imprezie „Lato w Pilicy”. W trakcie obydwu imprez można było zapoznać się z naszą specjalną ofertą, dedykowaną dla obszarów gmin Pilica i Żarnowiec. Tak jak zawsze, nasi pracownicy rozdawali gadżety naszej firmy a konsultanci fachowo przedstawiali szczegóły dotyczące Internetu dostarczanego drogą radiową oraz budowy sieci światłowodowej FIBER POWER. I tym razem przy naszym stoisku można było wypełnić ankietę, a spośród jej uczestników rozlosowane zostały cenne nagrody. W Pilicy laureatami naszego konkursu zostali Łukasz Skowronek, który wygrał telefon typu smartfon, Marzena Pasąk, która wygrała tablet oraz Adam Sarocki, Małgorzata Gąsior i Karolina Skowronek, którzy wygrali pamięć pendrive o pojemności 32 GB. W żarnowcu zaś, siedmiocalowy calowy tablet powędrował w ręce Marioli Nowkowicz, a nośniki pendrive o pojemności 16 i 8 GB wygrali Włodzimierz Otok i Urszula Nocoń. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia!

Wtorek, 15.07.2014
Dni Żarnowca i Lato w Pilicy

Nie milkną jeszcze echa Dni Wolbromia, a tu za pasem kolejne imprezy plenerowe, na których będzie można nas spotkać. Już 27 lipca odbędą się Dni Żarnowca oraz impreza „Lato w Pilicy”. Na obu tych wydarzeniach będzie można odwiedzić nasze stoisko, gdzie nasi konsultanci przybliżą szczegóły naszej oferty dedykowanej na tereny Gminy Żarnowiec i Gminy Pilica. Podobnie jak w Wolbromiu, także i tutaj biorąc udział w naszej ankiecie będzie można wygrać cenne nagrody. Do zobaczenia 27 lipca!

Poniedziałek, 14.07.2014
Finały Mistrzostw Świata na Czubatce!

XX Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbywały się w Brazylii, przeszły już do historii. Razem z nimi, do historii przeszły także wszystkie emocjonujące chwile, które towarzyszyły nam przez ostatni miesiąc. Mistrzem Świata zostały Niemcy, które pokonały po dogrywce Argentynę. Gospodarze zajęli czwartą lokatę, przegrywając w meczu o trzecie miejsce z Holandią. Dzięki współpracy Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą" z firmą Interkonekt, mieszkańcy Klucz, Jaroszowca oraz okolic mieli niepowtarzalną okazję, aby śledzić finałowe rozgrywki w specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku na wzgórzu Czubatka. Organizacją imprezy zajęło się stowarzyszenie LGD, natomiast nasza firma zajęła się dostarczeniem sprzętu audiowizualnego oraz obsługą techniczna wydarzenia. Wśród osób zgromadzonych na wspólnym oglądaniu finałów Mistrzostw Świata rozlosowano także upominek w postaci tabletu, który ufundowany został przez naszą firmę. Tego wieczoru szczęśliwcem okazał się Pan Tomasz Kocjan z Klucz. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia!

innowacyjna gospodarka