WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Czwartek, 23.10.2014
Jaki Internet do gier?

Internet to medium wykorzystywane zarówno do pracy i nauki, jak i do rozrywki. Coraz częściej otrzymujemy więc pytania odnośnie przydatności naszego łącza internetowego pod kątem gier. Wielu fanów wirtualnej rozrywki często zadaje sobie pytanie, jakie łącze wymagane jest do komfortowego grania w sieci. Postanowiliśmy więc przedstawić kilka faktów dotyczących tej kwestii.

Środa, 22.10.2014
Zalety telefonii VoIP

Rozwój technologii sprawia, że dotychczasowi operatorzy telekomunikacyjni tracą wyłączność na oferowane przez siebie usługi. Przykładem takiego stanu rzeczy jest rozwój telefonii VoIP jako alternatywy dla oferty dużych sieci telekomunikacyjnych. Dzięki szybkim łączom internetowym możliwe jest także korzystanie z tanich połączeń telefonicznych.

W dzisiejszych czasach komunikacja stanowi kluczowy element zarówno w życiu prywatnym jak i w relacjach biznesowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy usługi telefoniczne w technologii VoIP, gwarantujące jakość na odpowiednio wysokim poziomie przy jednoczesnym zmniejszeniu dotychczasowych wydatków.

Piątek, 17.10.2014
Oferty promocyjne na Internet dostarczany drogą radiową na jesień 2014!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocyjnymi ofertami na Internet dostarczany drogą radiową. Pierwszą z nich jest Internet bez limitu za 1 zł miesięcznie, która obowiązuje na terenie miejscowości: Biskupice, Cisowa, Dobra, Dobra Kolonia, Dobraków, Dzwono-Sierobowice, Dzwonowice, Kidów, Kocikowa, Przychody, Siadcza, Smoleń, Solca, Szyce, Wierbka, Wierzbica, Zarzecze, Złożeniec. Druga oferta, dedykowana specjalnie dla mieszkańców Gminy Żarnowiec, to Internet z dofinansowaniem z funduszy europejskich. Ofertą tą objęci są mieszkańcy następujących miejscowości: Brzeziny, Jeziorowice, Koryczany,  Łany Małe, Łany Średnie, Małoszyce, Otola, Otola Mała, Wola Libertowska, Zabrodzie.

Dla mieszkańców pozostałych miejścowości przedstawiamy ofertę Internet WDSL ściągaj bez limitów.

Czwartek, 02.10.2014
Informacja o sponsoringu

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji. Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i społecznych. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą dotychczasową działalność.

innowacyjna gospodarka