WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 22.03.2016
Wiosną przełącz się na FIBER

Nadeszła wiosna, a z nią prezenty od FIBER! Zrób porządek ze swoim internetem i WIOSNĄ przełącz się na światłowód FIBER. Do każdej umowy piękny prezent - wiosenny hiacynt w naszym ulubionym kolorze. Co trzeba zrobić, aby otrzymać od nas ten wiosenny upominek? U nas jak zawsze proste zasady - hiacynt trafi do każdej osoby, która w najbliższym czasie podpisze lub przedłuży umowę na usługi FIBER. Ponadto w kilku lokalizacjach na terenie powiatu olkuskiego zaskoczymy Was wiosennym stanowiskiem, na którym zostaniecie obdarowani tym wyjątkowym prezentem.

Poniedziałek, 08.02.2016
Jeszcze więcej skrobaczek FIBER dla naszych Klientów

Akcja MOC PREZENTÓW OD FIBER spodobała się naszym Klientom tak bardzo, że skrobaczki zniknęły z naszego BOK w mgnieniu oka. Właśnie doszła kolejna dostawa, tym razem bardziej kolorowa. Gadżety powędrują do tych, którzy w najbliższym czasie przedłużą lub podpiszą umowę na usługi FIBER! Jeśli nie chcesz, żeby podczas porannego skrobania szyby zmarzły Ci dłonie, koniecznie musisz zdobyć naszą skrobaczkę FIBER.

Poniedziałek, 04.01.2016
Super moc światłowodu i "MOC PREZENTÓW OD FIBER"!

Na dobry początek roku i początek sezonu zimowego mamy niespodziankę dla naszych Klientów. Do każdej nowo podpisanej umowy na usługi FIBER przygotowaliśmy wyjątkowy prezent do wyboru. Dzięki skrobaczce-rękawicy FIBER nie zmarzną Wam dłonie podczas oczyszczania szyb w samochodzie, a specjalne rękawiczki do smartfonów umożliwią Wam sprawne korzystanie z telefonu bez konieczności zdejmowania ich. Brzmi dobrze?

Czwartek, 24.12.2015
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku
Szanowni Państwo,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten czas minął Państwu w rodzinnej, pełnej szczęścia atmosferze, a magia tych dni dodała sił i energii. Dziękując za kolejny rok współpracy, składamy najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2016 - aby przyniósł same sukcesy i spełnienie najskrytszych marzeń. Zanim się jednak rozpocznie, niech szampańska zabawa sylwestrowa trwa do białego rana.


Zarząd i Pracownicy firmy INTERKONEKT S.C.
lokalnego operatora sieci światłowodowej FIBER

innowacyjna gospodarka