WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Sponsoring

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji. Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i społecznych. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą dotychczasową działalność.

Darmowy Internet dla Szkół

Wspieramy szkoły w zakresie dostępu do Internetu. Z programu „Darmowy Internet dla Szkół” skorzystały już następujące placówki oświatowe:

 1. Przedszkole nr 1 w Wolbromiu
 2. Przedszkole w Gołaczewach
 3. Szkoła podstawowa w Gołaczewach
 4. Gimnazjum nr 1 w Wolbromiu
 5. Zespół Szkół Pod Lasem w Wolbromiu
 6. Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu
 7. Szkoła podstawowa w Jaroszowcu
 8. Przedszkole w Jaroszowcu
 9. Przedszkole w Kluczach
 10. Szkoła podstawowa w Chełmie
 11. Szkoła Podstawowa w Porębie Górnej
 12. Szkoła Podstawowa w Chrząstowicach

Oprócz tego zapewniamy także darmowy dostęp do Internetu dla Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach, Domu Kultury „Hutnik” w Jaroszowcu oraz Remizy OSP w Bogucinie Dużym.

Darmowy Internet w punktach HOTSPOT

Od sierpnia 2007 roku umożliwiliśmy korzystanie z bezpłatnego bezprzewodowego łącza Internetowego w obrębie Rynku w Wolbromiu przez wszystkich mieszkańców i gości przebywających w mieście. Z bezpłatnego dostępu do Internetu można skorzystać także na rynku w Olkuszu, w Domu Kultury w Wolbromiu, Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, w centrum MOSiR w Olkuszu, w Kluczach na terenie parku przy rondzie oraz w remizie OSP w Bogucinie Dużym. W 2008 roku uruchomiliśmy także kamery internetowe umożliwiającą podgląd wolbromskiego rynku oraz panoramy Wolbromia online.

Projekty unijne

 1. „Wioska internetowa – kształcenie na odległość na terenach wiejskich” w Załężu.
 2. „Monitoring Szkół – program poprawiający bezpieczeństwo w szkołach (sponsoring łącza do podglądu obrazu przez Straż Miejską).

Współpraca z Domem Kultury w Wolbromiu

Jednym z naszych głównych partnerów jest Dom Kultury w Wolbromiu, z którym prowadzimy stałą współpracę od lat. We współpracy z Domem Kultury organizowaliśmy już Turniej gry FIFA, Festyn z okazji Dnia Dziecka, Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn. Byliśmy także sponsorem Dni Wolbromia, za organizację których odpowiada wolbromski Dom Kultury. Wspieramy także Teatr Tańca Actus Animi oraz Formacja Taneczna 7th Step, które działają przy Domu Kultury w Wolbromiu.

Sport

Nasza działalność społeczna związana jest również ze współpracą z Klubem Sportowym UKS JUDO oraz klubem ULKS Dłubnia Trzyciąż.

Imprezy kulturalne

Na bieżąco staramy się wspierać organizację imprez kulturalnych na terenach objętym działaniem naszej sieci. Sponsorowaliśmy m.in.:

 • Dni Wolbromia
 • Festyn Rodzinny w Zarzeczu,
 • Festyn Rodzinny w Chełmie,
 • Festyn Rodzinny w Bogucinie Małym
 • Święto Ziemniaka w Bogucinie Dużym
 • Święto Mleka w Żarnowcu
 • Dni Żarnowca
 • Imprezę „Lato w Pilicy”

Współpraca z LGD

Prowadzimy także aktywną współpracę ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą", w ramach której zapewniliśmy pomoc techniczną w organizacji transmisji finałów mundialu na Wzgórzu Czubatka w Kluczach. Byliśmy także jednym ze sponsorów imprezy „Czar Pustyni”, organizowanej przez LGD.

Wspieranie inicjatyw skierowanych do młodzieży

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na wspieranie inicjatyw skierowanych do młodego pokolenia. Mieliśmy już okazję wspierać:

 • Konkurs fotograficzny „Wspieramy Młode Talenty”, organizowanego przez grono pedagogiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Wolbromiu;
 • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny o Puchar Burmistrza zorganizowanego przez nauczycieli Gimnazjum nr 4;
 • Pieszy Rajd Historyczny Szlakami Walk Oddziału „Hardego” organizowany przez ddział PTTK w Olkuszu oraz grupę rekonstrukcyjna działająca w Klubie Historycznym im. Armii Krajowej z IV LO w Olkuszu;

Działalność charytatywna

 • Udostępniamy darmowy Internet Ochronce prowadzone przez Siostry Zakonne Od Dzieciątka Jezus w Wolbromiu;
 • Wspieramy ideę Małopolskiego Turnieju Gry w Szachy i Warcaby 100-polowe organizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolbromiu;
 • Opaski odblaskowe - od 31 sierpnia weszły w życie przepisy, które nakazują noszenie odblasków wszystkim pieszym poruszającym się po zmroku po drodze w terenie niezabudowanym. Wychodząc naprzeciw tym rozporządzeniom, nasza firma przygotowała darmowy gadżet w postaci odblaskowej opaski, który rozdawany jest dzieciom i młodzieży na wszystkich imprezach plenerowych.
innowacyjna gospodarka