WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Zalety telefonii VoIP

Rozwój technologii sprawia, że dotychczasowi operatorzy telekomunikacyjni tracą wyłączność na oferowane przez siebie usługi. Przykładem takiego stanu rzeczy jest rozwój telefonii VoIP jako alternatywy dla oferty dużych sieci telekomunikacyjnych. Dzięki szybkim łączom internetowym możliwe jest także korzystanie z tanich połączeń telefonicznych.

W dzisiejszych czasach komunikacja stanowi kluczowy element zarówno w życiu prywatnym jak i w relacjach biznesowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy usługi telefoniczne w technologii VoIP, gwarantujące jakość na odpowiednio wysokim poziomie przy jednoczesnym zmniejszeniu dotychczasowych wydatków.

Zaletą tej technologii jest prostota instalacji i użytkowania. W praktyce nie jest konieczne posiadanie komputera, aby  korzystać z usługi telefonii internetowej VoIP; dostęp do niej jest możliwy za pośrednictwem telefonu analogowego oraz małej przystawki - bramki VoIP którą podłącza się do Internetu. W przypadku klientów naszej sieci światłowodowej FIBER POWER sprawa przedstawia się jeszcze prościej. Terminal abonencki ma już wbudowaną funkcję bramki VoIP, w związku z czym nie jest konieczna instalacja żadnych dodatkowych urządzeń.

Wdrożenie tej technologii umożliwia wygenerowanie znaczących oszczędności. Telefonia VOiP gwarantuje niskie koszty połączeń, redukcja kosztów na połączeniach międzynarodowych, międzystrefowych oraz połączeniach na telefony komórkowe w porównaniu do ofert standardowych operatorów telekomunikacyjnych. Jest to korzystne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

 Z takiego rozwiązania korzysta już szereg firm i instytucji publicznych na terenie powiatu olkuskiego, które dzięki temu zmniejszył koszty usług telefonicznych nawet o 50 proc. Oprócz tego telefonia VoIP gwarantuje szereg innych korzyści, takich jak:

  • jedna zintegrowana sieć komputerów i telefonów, korzystająca ze  wspólnego okablowania
  • bieżąca kontrola nad rachunkami
  • nie trzeba zmieniać systemu telefonicznego - można wykorzystać posiadane aparaty telefoniczne

Oferowane przez nas rozwiązania realizujemy na własnej platformie VoIP, którą dokładnie testujemy wiedząc, że dla Klienta liczy się najwyższa jakość połączeń telefonicznych. Nasza firma zapewnia także możliwość zachowania dotychczasowego numeru stacjonarnego przy przenoszeniu go do sieci VoIP.

innowacyjna gospodarka