WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 19.08.2014
Zapraszamy na Czar Pustyni

W najbliższą sobotę zapraszamy do Klucz na Wzgórze Czubatka, gdzie odbędzie się kolejna edycja imprezy „Czar Pustyni”, organizowanej przez stowarzyszenie LGD. Tak jak rok temu, także i tym razem będzie można tam odwiedzić nasze stoisko, gdzie nasi konsultanci przybliżą szczegóły naszej oferty dedykowanej. Tradycyjnie biorąc udział w naszej ankiecie będzie można wygrać cenne nagrody, takie jak tablet, smartfon i pamięci pendrive. Do zobaczenia 23 sierpnia!

Poniedziałek, 11.08.2014
Turniej FIFA 2014 w DK Wolbrom

Z przyjemnością informujemy, iż nasz firma wsparła Turniej Komputerowy w grze FIFA 2014, który odbył się 9 sierpnia w Domu Kultury w Wolbromiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom, którzy z pucharami i nagrodami w dłoniach uczcili swoją wygraną lampką bezalkoholowego szampana - gorąco gratulujemy!

Czwartek, 31.07.2014
Komunikat

W związku z trwającym sezonem urlopowym informujemy, iż do 15 sierpnia b.r. sklep firmy INTERKONEKT w Wolbromiu na ul. Piłsudskiego 57a czynny jest w godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku i od 9:00 do 13:00 w każdą sobotę.

Zapraszamy

Wtorek, 29.07.2014
Ruszyła budowa sieci Fiber Power na terenie gmin Żarnowiec i Pilica!

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do naszej firmy przez mieszkańców gmin Żarnowiec i Pilica informujemy, iż aktualnie trwają pracę związane z budową sieci światłowodowej Fiber Power w miejscowościach: Żarnowiec, Sławniów i Kleszczowa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty oraz harmonogramu budowy  sieci Fiber Power jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (32) 706-50-01, bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Wolbromiu na ul. Piłsudskiego 57a lub punkcie konsultacyjnym w Olkuszu, który mieści się na  ul. Kościuszki 12/15 (Agencja pocztowa).

Zapraszamy do skorzystania  z preferencyjnych warunków przyłączenia do sieci!

innowacyjna gospodarka