WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 18.11.2014
INTERNETOWA REWOLUCJA W TWOIM TELEWIZORZE

Rozwój globalnej sieci nabiera tempa i stopniowo zajmuje obszary zarezerwowane do tej pory dla innych mediów. Jednym ze znaków postępu technologicznego jest pojawienie się usługi telewizji cyfrowej dostarczanej za pomocą łączy internetowych. W dziedzinie tej wyspecjalizowali się lokalni dostawcy usług internetowych, tacy jak nasza firma.

czytaj więcej

Wtorek, 18.11.2014
Vademecum Internauty - słowniczek pojęć

Ze względu na liczne pytania od naszych klientów, przedstawiamy Państwu słowniczek pojęć i terminologii technicznej związane z funkcjonowaniem globalnej sieci WWW. Zapraszamy do lektury!

 

Środa, 29.10.2014
Podłączenie i konfiguracja usługi Telewizji Cyfrowej

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi podłączenia i korzystania z naszej Telewizji Cyfrowej, zamieszczamy krótki poradnik dotyczący tej kwestii. Aby móc korzystać z naszej usługi konieczne jest posiadanie telewizora z możliwością odbioru sygnału w formie cyfrowej bądź też dekodera DVBT. Podłączenie telewizora lub dekodera z terminalem abonenckim ONT odbywa się za pomocą zwykłego kabla koncentrycznego i trwa zaledwie kilka minut.

Piątek, 24.10.2014
Drugi sezon serialu „Wikingowie” od 4 listopada w TV Puls!

Za oknami coraz zimniejsza aura a wieczory stają się coraz dłuższe. My mamy jednak dobrą informację dla wszystkich naszych Klientów korzystających z usługi dostępu do telewizji cyfrowej. We wtorek, 4 listopada TV Puls rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Wikingowie”. Będzie to premiera w telewizji ogólnodostępnej.

innowacyjna gospodarka